z Państwem

od 15 lat

Serdecznie zapraszamy na szkolenia otwarte i zamknięte w dziedzinie sprzedaży, zarządzania, obsługi klientów,  przedsiębiorczości, bhp, prawa pracy, prac administracyjno-biurowych czy obsługi komputera. Szkolenia prowadzimy na terenie całego kraju, m.in. w Poznaniu, Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu.

Prowadzimy szkolenia zamknięte organizowane na życzenie firm i instytucji. Istnieje wówczas możliwość zmodyfikowania programu lub połączenia programów. Na Państwa życzenie zrealizujemy szkolenie w dowolnym miejscu, które zostanie wspólnie uzgodnione.

Dlaczego warto z nami współpracować?

ISO Mati Consulting szkolenia

MSUES Mati Consulting szkolenia

zawiadomienie o wpisie WUP Poznań

Rejestr Instytucji Szkoleniowych

Karta zgłoszeniowa

Poznaj naszych trenerów

Iwona Świdurska

Pani Iwona - trener od 16 lat w zakresie sprzedaży, obsługi klienta, przedsiębiorczości, prac biurowych, bhp - firm, instytucji, fundacji, uczelni z całej Polski. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na Wydziale Zarządzania - studiów doktoranckich o specjalności "organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwami" oraz studiów magisterskich o specjalności "zarządzanie przedsiębiorstwami". Posiada uprawnienia pedagogiczne. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie oligofrenopedagogiki, studia managerskie BHP. Posiada certyfikat VCC z zakresu technik sprzedaży.

Trener działów sprzedaży, przedstawicieli handlowych, managerów różnych działów, pracowników takich firm jak: PHILIPS Polska sp. z o.o. Warszawa, Media Expert Złotów, Wielton S.A., Prymat z o.o., Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego w Krakowie, Dekpol S.A., Caritas, Fundacja Aktywizacja, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie, Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Biegun” Spółka Jawna Jaraczewo, Gerdes MC Sp. z o.o. Poznań, Terravita, AM Okna Gorzów Wlkp., Hyprotech Łódź, Przedsiębiorstwa AMBIT, Euro Prestige, Boger, Info-Medica Poznań, Urzędu Lotnictwa Cywilnego, Bil Cup Poznań, Domedic Dental, BGŻ, Savrin, Cleaner, ZKZ Jarocin, Waberers Polska, Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze, Shim Pol, Dalkia Services sp. z o.o., Praefa spółka z o.o., Phenix Pharma Polska Warszawa, Kancelaria Prawna Teodorowski & Wojtaszak Kraków, Chespa, Bruk spółka z.o.o., Neinver Asset Managemnet Polska spółka z.o.o. (Factory Poznań), Sinoma Kraków, MMG Środa Wlkp., pracowników Urzędu Pracy, Jaromy Jarocin, Collegium Polonicum przy UAM w Słubicach i Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie, NS Konsulting w Lublinie, Domino, Sternet sp. z o.o. z Tarnowa, Piekarnia-Cukiernia „Pellowski” z Gdańska, Infotower, Fibar Group z Poznania, szpitali i teatrów oraz wielu innych podmiotów.

Przeprowadza szkolenia oraz doradza firmom i instytucjom w zakresie wprowadzania zmian w obszarach:

Karolina Niedzielska

Pani Karolina - prawnik – specjalizuje się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych oraz zagadnieniach RODO w rekrutacji i zatrudnieniu. Prowadzi od kilku lat własną firmę w zakresie doradztwa i szkoleń prawnych. Jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. W trakcie studiów magisterskich była stypendystką Rektora dla najlepszych studentów. Obecnie jest doktorantką na Uniwersytecie Łódzkim w Katedrze Prawa Pracy- Zakład Prawa Ubezpieczeń Społecznych i Polityki Społecznej. Ponadto ukończyła m.in. szkołę letnią w Instytucie im. A. Puszkina w Moskwie, studia podyplomowe z pedagogiki i zarządzania zasobami ludzkimi. Zajmuje się w szczególności prawem pracy i ubezpieczeń społecznych, prawem karnym i ochroną danych osobowych. W kręgu zainteresowań są także procesy HR oraz zarządzanie zasobami ludzkimi. Jest autorką kilkudziesięciu artykułów naukowych z zakresu prawa. Była prelegentką na licznych konferencjach naukowych, gdzie wygłaszała swoje autorskie referaty. Jest trenerem z zakresu kompetencji twardych - szkoleń prawniczych. Wiąże pasję pedagogiczną i wiedzę prawniczą jako wykładowca na uczelniach wyższych, gdzie pełni także rolę kierownika studiów podyplomowych. Pasje Pani Karoliny to między innymi miłość do języka rosyjskiego i podróże na wschód.

Paulina Celińska

Paulina Celińska – ukończyła studia wyższe w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, na kierunku zarządzanie i marketing. Posiada przygotowanie pedagogiczne, jest absolwentką studiów podyplomowych Akademii Ekonomicznej w Poznaniu – studium pedagogicznego. Zdobyła również kwalifikacje Menadżera BHP, kończąc studia podyplomowe w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu. Od wielu lat ceniony specjalista – praktyk w dziedzinie kadr i płac. W tym też obszarze prowadzi zajęcia dydaktyczne, szkolenia. Trener, wykładowca przedsiębiorczości, sprzedaży, prac administracyjno-biurowych i bhp. Posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne jako pracownik banku, i doświadczenie jako pracownik biura rachunkowego w zakresie rozliczeń z Urzędem Skarbowym i ZUS. W chwilach wolnych uwielbia literaturę, medycynę naturalną i kuchnie świata.

Scroll to Top