Serdecznie zapraszamy Państwa na kolejne edycje szkolenia w: RZESZOWIE, KRAKOWIE, POZNANIU, WARSZAWIE, WROCŁAWIU. Szczególnie zapraszamy do skorzystania z naszej promocji. Celem szkolenia jest poznanie nowych zasad pozyskiwania klienta. Zdobyta wiedza pomoże m.in. w pozyskiwaniu klientów oraz w ich utrzymaniu.
Zrób prezent dla pracownika, osoby najbliższej, kontrahenta. Może być nagrodą za osiągnięcia w pracy, prezentem na Urodziny, Imieniny lub inną uroczystość, jako dodatek motywacyjny, podziękowanie za współpracę. Kup voucher na szkolenie. Zapraszamy do współpracy.
Celem szkolenia jest poznanie zasad i tajników pracy pracownika administracyjno-biurowego. Szkolenie prowadzone w formie warsztatów, przez co Uczestnicy mogą doskonalić umiejętności pracy biurowej. Podejmując pracę administracyjno-biurową możesz pracować w jednostkach administracji samorządowej, w biurach, urzędach, uczelniach, szkołach i wielu innych miejscach.
Serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie: Profesjonalna obsługa trudnego klienta (2 dni). Szkolenie prowadzone w formie warsztatów, ukazujące ważne aspekty profesjonalnej obsługi klienta, który bywa trudnym klientem.
Zapraszamy Państwa na 2-dniowe szkolenie: "Akademia handlowca - czyli jak sprzedawać więcej i efektywniej". Dzięki temu szkoleniu handlowcy będą mogli doskonalić swój warsztat pracy, modyfikować lub wprowadzać zmiany zmierzające do ulepszenia funkcjonowania firmy w obszarze sprzedaży, obsługi klienta i Jego pozyskiwania.
Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z najważniejszymi zmianami wprowadzonymi do kodeksu pracy w roku 2018 i 2019 w zakresie dokumentacji pracowniczej.
Zarządzanie czasem jest konsekwentnym i zorientowanym na cele stosowaniem w praktyce sprawdzonych technik pracy w taki sposób, że kierowanie samym sobą i swoim otoczeniem odbywa się bez trudu.
Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z przepisami prawa z zakresu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, zasadom jego tworzenia, dokonywania odpisów.
Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z najważniejszymi zmianami wprowadzonymi i związanymi z obowiązywaniem Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.
Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję szkolenia w rewelacyjnej promocji 2+2 DOSKONALENIE PROCESU SPRZEDAŻY
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Przygotuj pracę na temat: "Znaczenie szkoleń w mojej firmie / w moim życiu". Termin nadsyłania prac: 31.12.2018r. Do wygrania vouchery na szkolenia.
Zapraszamy na szkolenie: Budowanie silnej marki luksusowej. Marketing produktów luksusowych.
Zapraszamy na rewelacyjne szkolenie z technik sprzedaży w super promocji 1+1 z okazji 10-lecia Firmy.
Pracownicy sekretariatu mają często do czynienia z klientami trudnymi, przenoszącymi na nich wiele negatywnych emocji. W czasie szkolenia nauczymy jak sobie radzić z kłopotliwymi sytuacjami i klientami. Dobra obsługa sekretariatu to również doskonała organizacja dnia pracy.
Celem szkolenia jest przygotowanie osób do pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, poznanie zasad, metod - technik sprzedaży. Uczestnicy poznają zasady pracy w sprzedaży na stanowisku przedstawiciela w terenie jak i przedstawiciela w dziale obsługi Klienta – zaczynając od charakterystyki tej pracy po planowanie pracy, pozyskiwanie klienta aż do obsługi posprzedażowej.
Priorytetowym celem szkolenia jest nabycie umiejętności prowadzenia rozmowy z pacjentem, podniesienie standardu obsługi, podniesienie własnej motywacji do pracy oraz budowanie pozytywnego wizerunku placówki poprzez profesjonalną obsługę pacjenta
Sprzedawca w sklepie - profesjonalna obsługa klienta i organizacja sprzedaży w placówce handlu - to nowy program skierowany przede wszystkim dla sprzedawców, osób chcących profesjonalnie obsłużyć klienta w placówce takiej jak sklep, kiosk, magazyny, biura obsługi klienta, hurtownie, biura zbytu, domy handlowe itp.
Firma Profesja swoje działania koncentruje na 3 obszarach: rekrutacji i pośrednictwie na rynku pracy, aktywizacji i readaptacji zawodowej oraz szeroko rozumianych usługach szkoleniowych.
Jeżeli jesteś osobą bezrobotną, chcącą doskonalić się, szkolić – idź do swojego Powiatowego Urzędu Pracy i zapytaj o możliwość skorzystania ze szkoleń indywidualnych.
Nasze szkolenia.
Zapraszamy na przegląd szkoleń proponowanych dla Państwo.
22 października 2014 w Warszawie uczestniczy- liśmy w Śniadaniu Liderów Sprzedaży. Organizatorem spotkania była firma SalesNews.
W piątek 06 września 2013 o godz. 11 rozpoczął się piknik dla przedsiębiorców w Zabrzu.
Każda branża, również piekarnia - cukiernia, powinna dążyć do satysfakcji klientów w zakresie profesjonalnej obsługi i sprzedaży. Tak też uczyniła działająca na rynku od 1922 roku Piekarnia - Cukiernia "PELLOWSKI" z Gdańska, która zaufała naszej firmie i zleciła nam przeprowadzenie szkoleń swoich pracowników. Szkolenia dotyczyły obsługi klienta, profesjonalnej sprzedaży i komunikacji jak również sposobów na pozyskiwanie nowych klientów.
Firma nasza miała zaszczyt podpisać umowę z Ks. Jackiem Ambroszczykiem - Dyrektorem Łódzkiego Caritas w zakresie współpracy nad projektem "Akademia Życia 2", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego skierowanego do osób młodych w wieku 18-25.
Copyright © 2013 - 2017 Mati Consulting | Mapa strony | Google+