Zapraszamy na szkolenie z technik sprzedaży. Skorzystaj z promocji: zgłoś 2 osoby - trzecia osoba gratis.
Pracownicy sekretariatu mają często do czynienia z klientami trudnymi, przenoszącymi na nich wiele negatywnych emocji. W czasie szkolenia nauczymy jak sobie radzić z kłopotliwymi sytuacjami i klientami. Dobra obsługa sekretariatu to również doskonała organizacja dnia pracy.
Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję szkolenia w rewelacyjnej promocji 2+1 DOSKONALENIE PROCESU SPRZEDAŻY
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością w oparciu o normę PN-EN ISO 9001:2015. Zakres certyfikacji obejmuje organizowanie i prowadzenie działalności edukacyjnej: szkoleń, kursów rozwojowych i wykładów.
Szanowni Państwo wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom Państwa - realizujemy również szkolenia w formie zdalnej przez platformę ClickMeeting - na które to szkolenia serdecznie zapraszamy. W zaciszu swojej firmy, domu możecie Państwo brać udział w szkoleniu, gdzie realizujemy program jak na sali szkoleniowej. Szkolenia trwają 8 lub 16 godzin dydaktycznych. Każdy Uczestnik otrzymuje zaświadczenie udziału w szkoleniu. Posiadamy wpis RIS, ISO. Jesteśmy firmą w Bazie Usług Rozwojowych, przez co mamy możliwość szkoleń finansowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w całej niemal Polsce.
Celem szkolenia jest przygotowanie osób do pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, poznanie zasad, metod - technik sprzedaży. Uczestnicy poznają zasady pracy w sprzedaży na stanowisku przedstawiciela w terenie jak i przedstawiciela w dziale obsługi Klienta – zaczynając od charakterystyki tej pracy po planowanie pracy, pozyskiwanie klienta aż do obsługi posprzedażowej.
Jak pozyskiwać Klientów? Jak budować z Nimi relacje? Jak budować bazy Klientów? Na te i inne pytania odpowiemy w praktycznym ujęciu podczas szkolenia.
W załączeniu kilka referencji, od firmy Philips, Przedsiębiorstwa Wodociągów w Przemkowie, Euro-Forum, Fundacji Sustinae z Krakowa, Pegaz Group.
Celem szkolenia jest poznanie zasad i tajników pracy pracownika administracyjno-biurowego. Szkolenie prowadzone w formie warsztatów, przez co Uczestnicy mogą doskonalić umiejętności pracy biurowej. Podejmując pracę administracyjno-biurową możesz pracować w jednostkach administracji samorządowej, w biurach, urzędach, uczelniach, szkołach i wielu innych miejscach.
Voucher na szkolenie w październiku, listopadzie, grudniu 2020 - taniej o 30% - zapraszamy
Sodexo - Kupon Podarunkowy i Kupon Premiowy. Wprowadzamy możliwość płacenia za nasze szkolenia Kuponami Sodexo.
Serdecznie zapraszamy Państwa na nasze szkolenie w zakresie pozyskiwania klientów.
Szanowni Państwo. Zapraszamy na nasze szkolenia, które mogą być sfinansowane przez KFS.
Zapraszamy Państwa na 2-dniowe szkolenie: "Akademia handlowca - czyli jak sprzedawać więcej i efektywniej". Dzięki temu szkoleniu handlowcy będą mogli doskonalić swój warsztat pracy, modyfikować lub wprowadzać zmiany zmierzające do ulepszenia funkcjonowania firmy w obszarze sprzedaży, obsługi klienta i Jego pozyskiwania.
Serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie: Profesjonalna obsługa trudnego klienta (2 dni). Szkolenie prowadzone w formie warsztatów, ukazujące ważne aspekty profesjonalnej obsługi klienta, który bywa trudnym klientem.
Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z najważniejszymi zmianami wprowadzonymi do kodeksu pracy w roku 2018 i 2019 w zakresie dokumentacji pracowniczej.
Zarządzanie czasem jest konsekwentnym i zorientowanym na cele stosowaniem w praktyce sprawdzonych technik pracy w taki sposób, że kierowanie samym sobą i swoim otoczeniem odbywa się bez trudu.
Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z przepisami prawa z zakresu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, zasadom jego tworzenia, dokonywania odpisów.
Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z najważniejszymi zmianami wprowadzonymi i związanymi z obowiązywaniem Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Przygotuj pracę na temat: "Znaczenie szkoleń w mojej firmie / w moim życiu". Termin nadsyłania prac: 31.12.2018r. Do wygrania vouchery na szkolenia.
Zapraszamy na szkolenie: Budowanie silnej marki luksusowej. Marketing produktów luksusowych.
Priorytetowym celem szkolenia jest nabycie umiejętności prowadzenia rozmowy z pacjentem, podniesienie standardu obsługi, podniesienie własnej motywacji do pracy oraz budowanie pozytywnego wizerunku placówki poprzez profesjonalną obsługę pacjenta
Sprzedawca w sklepie - profesjonalna obsługa klienta i organizacja sprzedaży w placówce handlu - to nowy program skierowany przede wszystkim dla sprzedawców, osób chcących profesjonalnie obsłużyć klienta w placówce takiej jak sklep, kiosk, magazyny, biura obsługi klienta, hurtownie, biura zbytu, domy handlowe itp.
Firma Profesja swoje działania koncentruje na 3 obszarach: rekrutacji i pośrednictwie na rynku pracy, aktywizacji i readaptacji zawodowej oraz szeroko rozumianych usługach szkoleniowych.
Jeżeli jesteś osobą bezrobotną, chcącą doskonalić się, szkolić – idź do swojego Powiatowego Urzędu Pracy i zapytaj o możliwość skorzystania ze szkoleń indywidualnych.
Nasze szkolenia.
Zapraszamy na przegląd szkoleń proponowanych dla Państwo.
22 października 2014 w Warszawie uczestniczy- liśmy w Śniadaniu Liderów Sprzedaży. Organizatorem spotkania była firma SalesNews.
W piątek 06 września 2013 o godz. 11 rozpoczął się piknik dla przedsiębiorców w Zabrzu.
Każda branża, również piekarnia - cukiernia, powinna dążyć do satysfakcji klientów w zakresie profesjonalnej obsługi i sprzedaży. Tak też uczyniła działająca na rynku od 1922 roku Piekarnia - Cukiernia "PELLOWSKI" z Gdańska, która zaufała naszej firmie i zleciła nam przeprowadzenie szkoleń swoich pracowników. Szkolenia dotyczyły obsługi klienta, profesjonalnej sprzedaży i komunikacji jak również sposobów na pozyskiwanie nowych klientów.
Firma nasza miała zaszczyt podpisać umowę z Ks. Jackiem Ambroszczykiem - Dyrektorem Łódzkiego Caritas w zakresie współpracy nad projektem "Akademia Życia 2", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego skierowanego do osób młodych w wieku 18-25.
Copyright © 2013 - 2017 Mati Consulting | Mapa strony | Google+