Pracownik administracyjno-biurowy (szkolenie on-line)

Serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Pracownik administracyjno-biurowy”, które prowadzone będzie w formie on-line.

Widząc oczekiwania obecnego rynku zawodowego wiemy, że zawód pracownika administracyjno-biurowego jest bardzo ceniony. Zawód pracownika biurowego jest obecnie bardzo poszukiwany. Pracownik biurowy to przede wszystkim osoba, która wykonuje wiele czynności w różnych działach i sektorach. Może pracować stacjonarnie lub zdalnie. Pracownicy tacy różnie bywają nazywani: pomocnikami biura, doradcami, asystentami, inspektorami, sekretarkami, referentami, fakturzystami. Pracują w bankach, w administracji, w szkołach, uczelniach, na poczcie, w prywatnych firmach, fundacjach. Zawód ten daje dużo nowych możliwości rozwoju.

Szkolenie „Pracownik administracyjno-biurowy” ma zatem na celu wprowadzenie Państwa w tajniki pracy biurowej, gdzie m.in. dowiecie się Państwo z jakimi dokumentami możecie w takiej pracy spotkać się, jak wygląda obieg dokumentacji, czy też jak należy prawidłowo przyjmować, prowadzić, archiwizować dokumentację. Podczas szkolenia omówione zostaną zadania, obowiązki na stanowisku pracownika biurowego w różnych sektorach. Kolejnym zagadnieniem omawianym podczas szkolenia będzie planowanie pracy, zarówno własnej, innych pracowników czy też szefa, organizowanie wyjazdów.

To tylko najważniejsze zagadnienia poruszane podczas szkolenia. Myślę, że szkolenie to jest bardzo dobrym wprowadzeniem w tajniki pracy biurowej i początkiem nowej przygody zawodowej dla chcących doskonalić się w danym obszarze lub dla poszukujących nowych możliwości zawodowych na rynku pracy.

Szkolenie będzie trwało 10 godzin zegarowych (2 dni szkoleniowe). Serdecznie zapraszam. Zgłoszenia przyjmowane są przez stronę www.szkolenia-mc.pl, lub e-mailowo na adres: maticonsulting@szkolenia-mc.pl

Terminy szkolenia:

18-19 sierpnia 2022r.

15-16 września 2022r.

13-14 października 2022r.

Pamiętaj o promocji: przy zgłoszeniu 2 osób – trzecia osoba gratis.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *