Zapraszamy Państwa na 2-dniowe szkolenie: "Akademia handlowca - czyli jak sprzedawać więcej i efektywniej". Dzięki temu szkoleniu handlowcy będą mogli doskonalić swój warsztat pracy, modyfikować lub wprowadzać zmiany zmierzające do ulepszenia funkcjonowania firmy w obszarze sprzedaży, obsługi klienta i Jego pozyskiwania.
Celem szkolenia jest poznanie zasad i tajników pracy pracownika administracyjno-biurowego. Szkolenie prowadzone w formie warsztatów, przez co Uczestnicy mogą doskonalić umiejętności pracy biurowej. Podejmując pracę administracyjno-biurową możesz pracować w jednostkach administracji samorządowej, w biurach, urzędach, uczelniach, szkołach i wielu innych miejscach.
Zrób prezent dla pracownika, osoby najbliższej, kontrahenta. Może być nagrodą za osiągnięcia w pracy, prezentem na Urodziny, Imieniny lub inną uroczystość, jako dodatek motywacyjny, podziękowanie za współpracę. Kup voucher na szkolenie. Zapraszamy do współpracy.
Serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie: Profesjonalna obsługa trudnego klienta (2 dni). Szkolenie prowadzone w formie warsztatów, ukazujące ważne aspekty profesjonalnej obsługi klienta, który bywa trudnym klientem.
Serdecznie zapraszamy Państwa na kolejne edycje szkolenia w: RZESZOWIE, KRAKOWIE, POZNANIU, WARSZAWIE, WROCŁAWIU. Szczególnie zapraszamy do skorzystania z naszej promocji. Celem szkolenia jest poznanie nowych zasad pozyskiwania klienta. Zdobyta wiedza pomoże m.in. w pozyskiwaniu klientów oraz w ich utrzymaniu.
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Przygotuj pracę na temat: "Znaczenie szkoleń w mojej firmie / w moim życiu". Termin nadsyłania prac: 31.12.2018r. Do wygrania vouchery na szkolenia.
Zarządzanie czasem jest konsekwentnym i zorientowanym na cele stosowaniem w praktyce sprawdzonych technik pracy w taki sposób, że kierowanie samym sobą i swoim otoczeniem odbywa się bez trudu.
Zapraszamy na szkolenie: Budowanie silnej marki luksusowej. Marketing produktów luksusowych.
Zapraszamy na rewelacyjne szkolenie z technik sprzedaży w super promocji 1+1 z okazji 10-lecia Firmy.
Serdecznie zapraszamy Państwa na jesienne szkolenia sprzedażowe w Bieszczadach.
Pracownicy sekretariatu mają często do czynienia z klientami trudnymi, przenoszącymi na nich wiele negatywnych emocji. W czasie szkolenia nauczymy jak sobie radzić z kłopotliwymi sytuacjami i klientami. Dobra obsługa sekretariatu to również doskonała organizacja dnia pracy.
Celem szkolenia jest przygotowanie osób do pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, poznanie zasad, metod - technik sprzedaży. Uczestnicy poznają zasady pracy w sprzedaży na stanowisku przedstawiciela w terenie jak i przedstawiciela w dziale obsługi Klienta – zaczynając od charakterystyki tej pracy po planowanie pracy, pozyskiwanie klienta aż do obsługi posprzedażowej.
Priorytetowym celem szkolenia jest nabycie umiejętności prowadzenia rozmowy z pacjentem, podniesienie standardu obsługi, podniesienie własnej motywacji do pracy oraz budowanie pozytywnego wizerunku placówki poprzez profesjonalną obsługę pacjenta
Sprzedawca w sklepie - profesjonalna obsługa klienta i organizacja sprzedaży w placówce handlu - to nowy program skierowany przede wszystkim dla sprzedawców, osób chcących profesjonalnie obsłużyć klienta w placówce takiej jak sklep, kiosk, magazyny, biura obsługi klienta, hurtownie, biura zbytu, domy handlowe itp.
Serdecznie zapraszamy na letnią edycję szkolenia zamkniętego w Zakopanem "Profesjonalny sprzedawca - przedstawiciel handlowy" Szkolenie dedykowane jest dla grupy do max. 8 osób, (57% rabatu) - nowa cena szkolenia po rabacie to 1702 zł brutto (grupa max. 8 osób). Terminy szkolenia: 18.07.2017 lub 19.07.2017. Zapraszamy.
Serdecznie zapraszamy nad morze do Ustronia Morskiego i na Mazury do Giżycka na kolejną edycję szkolenia w rewelacyjnej promocji 2+2 DOSKONALENIE PROCESU SPRZEDAŻY
Serdecznie zapraszamy Państwa na nasze szkolenia sprzedażowe w Poznaniu.
Serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenia w 2017 roku.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z "Promocji Świątecznej"
Serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenia w grudniu 2016r.
Szkolenie: Sieci handlowe - komunikacja
Ofensywne techniki sprzedaży to dwudniowe szkolenie, które ma na celu przede wszystkim poznanie zasad odpowiedniego przygotowania do sprzedaży. Uczestnicy poznają typologię klienta i pasujących do nich technik sprzedaży.
Miss Wielkopolski Nastolatek - Mati Consulting szkolenia promuje Olkę - głosujemy i trzymamy za Nią kciuki. Zdjęcia Olki na naszym FB. Udostępnij post oraz wyślij SMS.
Kochani, piszę do Was z gorącą prośbą. Mam chorą Mamę na raka. Jest w trakcie rehabilitacji, jeżeli możecie przekazać 1% podatku będę bardzo wdzięczna. Podaję dane: KRS 0000308316.
Zapraszamy na szkolenia otwarte w Wiedniu i Berlinie
Serdecznie zapraszamy na bajkowe szkolenia z integracją na Mazurach w "Bajkowym Zakątku"
Firma Profesja swoje działania koncentruje na 3 obszarach: rekrutacji i pośrednictwie na rynku pracy, aktywizacji i readaptacji zawodowej oraz szeroko rozumianych usługach szkoleniowych.
Jeżeli jesteś osobą bezrobotną, chcącą doskonalić się, szkolić – idź do swojego Powiatowego Urzędu Pracy i zapytaj o możliwość skorzystania ze szkoleń indywidualnych.
Zapraszamy na szkolenie "Doskonalenie procesu sprzedaży".
Celem szkolenia jest poznanie zasad doskonalenia pracy sprzedawcy, charakterystyki tej pracy, poznanie zasad - metod sprzedaży od momentu planowania pozyskania Klienta, aż do momentu obsługi posprzedażowej.
Zapraszamy na kurs "Specjalista ds sprzedaży".
Specjalista do spraw sprzedaży realizuje plany sprzedażowe podmiotu gospodarczego poprzez utrzymywanie kontaktów ze stałymi partnerami handlowymi oraz pozyskiwanie nowych klientów.
Nasze szkolenia.
Zapraszamy na przegląd szkoleń proponowanych dla Państwo.
22 października 2014 w Warszawie uczestniczy- liśmy w Śniadaniu Liderów Sprzedaży. Organizatorem spotkania była firma SalesNews.
Już od dzisiaj zapraszamy Państwa na kolejne letnie szkolenia w edycji: "Szkolenia na wakacjach"
W piątek 06 września 2013 o godz. 11 rozpoczął się piknik dla przedsiębiorców w Zabrzu.
Czy promocja jest potrzebna aby wyróżnić firmę na rynku pracy? Co to jest promocja, reklama? Jak firmy podchodzą do problemu promocji? Jak szukać i gdzie informacji o przedsiębiorstwach? Jak tworzyć budżet promocyjny? Na te oraz szereg innych pytań będzie ten artykuł dla Państwa.
Zapraszamy do współpracy w zakresie wewnętrznych szkoleń produktowych w Państwa firmach.
Każda branża, również piekarnia - cukiernia, powinna dążyć do satysfakcji klientów w zakresie profesjonalnej obsługi i sprzedaży. Tak też uczyniła działająca na rynku od 1922 roku Piekarnia - Cukiernia "PELLOWSKI" z Gdańska, która zaufała naszej firmie i zleciła nam przeprowadzenie szkoleń swoich pracowników. Szkolenia dotyczyły obsługi klienta, profesjonalnej sprzedaży i komunikacji jak również sposobów na pozyskiwanie nowych klientów.
Firma nasza miała zaszczyt podpisać umowę z Ks. Jackiem Ambroszczykiem - Dyrektorem Łódzkiego Caritas w zakresie współpracy nad projektem "Akademia Życia 2", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego skierowanego do osób młodych w wieku 18-25.
W dniach 16-18 listopada 2012r. prowadzaliśmy szkolenie na XIV prestiżowych Targach Żeglarstwa i Sportów Wodnych w Łodzi, na temat: "Konkurencyjność na rynkach zagranicznych - polskiego przemysłu jachtowego". Spotkanie prowadzone było we współpracy z Konsorcjum Polskie Jachty & Fundacją Klaster Polskie Jachty & ICM Poland sp. z o.o.
Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenia dla sektora branży turystycznej "Rozwój branży turystycznej województwa wielkopolskiego"
Serdecznie zapraszamy na konferencję - warsztaty nt. "Jestem kobietą przedsiębiorczą - czyli sukces na obcasach"
Hotel SPA DR IRENA ERIS****
Wzgórza Dylewskie
6-7 grudnia 2012
Organizatorem Dni Kariery - jest AIESEC - międzynarodowa organizacja studencka, która umożliwia młodym ludziom odkrywanie własnego potencjału i rozwój wokół interesujących ich zagadnień.
Progress Accounting Competition to ogólnopolski konkurs z rachunkowości skierowany do studentów uczelni wyższych z całej Polski. PAC jest autorskim projekt Studenckiego Koła Naukowego Progress, działającego przy Uniwersytecie Łódzkim.
"Sztuka komunikowania się" to prelekcja, w której nasza firma uczestniczyła 12 lipca br. podczas "Biznesowego Śniadania" na zaproszenie RMF Maxx w Poznaniu.
Sprzedaż i marketing czyli jak sprzedawać więcej i efektywniej.

Profesjonalny sprzedawca - konsultant ds. obsługi klienta i biura oraz podatków od towarów i usług.
Już po raz trzeci mieliśmy zaszczyt prowadzić w ramach Dni Kariery dla AEISEC szkolenia dla studentów poznańskich uczelni. Dziękujemy za zaufanie do naszej firmy oraz za miłe podziękowania.
Weekend dla 2 osób w hotelu Spa Dr Ireny Eris**** Wzgórza Dylewskie oraz voutchery o wartości od 500 do 1700 zł na szkolenia.
Zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskim projekcie, którego fundatorem nagród jest firma Mati Consulting Szkolenia.
Już w najbliższych dniach informacja nt. bezpłatnych szkoleń finansowanych przez Unię Europejską.
Mati Consulting uczestnik EduTargów więcej na www.edutargi.pl.
Miło nam jest poinformować Państwa, że we współpracy z firmą ADVANCE przeprowadziliśmy szkolenie finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego...
Miło nam jest poinformować Państwa, że firma nasza w miesiącu lipcu i sierpniu przeprowadzała projekt dla osób rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie: KURS MAŁEGO BIZNESU. Projekt finansowany był przez Unię Europejską we współpracy z Urzędem Pracy w Słupcy.
Prowadzimy szkolenia w ramach projektu finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego "Przyjazny Urząd" dla Fundacji na rzecz Collegium Polonicum w Słubicach przy Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu i Uniwersytetu Viadrina...
10 maja przeprowadziliśmy szkolenie na Uniwersytecie Warszawskim w ramach współpracy z komitetem AIESEC Uniwersytet Warszawski. Temat "Planowanie i organizowania pracy własnej" wysłuchała liczna grupa studentów
W kwietniu 2009r. firma Mati Consulting szkolenia brała udział w III Ogólnopolskich Targach Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
3 marca 2009r firma Mati Consulting uczestniczyła w targach organizowanych przez Biuro Promocji Zawodowej Studentów i Absolwentów BIURO KARIER, UAM Poznań, ul. Zwierzyniecka 7c.
Dnia 28 października 2008r. ogólnopolski dziennik "Rzeczpospolita" opublikował wywiad redaktor Janiny Blikowskiej przeprowadzony z naszą firmą dotyczący szkoleń...
Serdecznie zapraszamy (woj. wielkopolskie) na bezpłatne szkolenia zawodowe z 3-miesięcznym płatnym stażem zawodowym. Możesz bezpłatnie skorzystać ze wszystkich usług zaplanowanych w projekcie jeżeli: - mieszkasz na terenie województwa wielkopolskiego - jesteś kobietą - ukończyłaś 50 rok życia - jesteś osobą bezrobotną lub bierną zawodowo
Copyright © 2013 - 2017 Mati Consulting | Mapa strony | Google+